خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ

خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ

 

می‌توانم به شما این اطمینان را بدهم که هر چقدر بگردید نتوانید برند معروف، صاحب نام و با کیفیتی را پیدا کنید که اصلاً از دنیای دیجیتال و آنلاین در بازاریابی‌اش استفاده نکرده باشد.

 تصور کنید در حال خرید کالایی هستید که فروشنده ادعا می‌کند این کالا از یک برند معروف به دست شما رسیده در صورتی که شما نام این کالا را در هیچ یک از منابع دیجیتالی ندیده‌اید. فکر می‌کنم در آن زمان می‌توان با اطمینان گفت که این کالا متعلق به برند معروفی نیست.

جهان به گونه‌ای در حال پیشرفت است که دنیای دیجیتال، فضای آنلاین و ربات‌ها دارند کاملاً جای انسان‌ها را می‌گیرند. پس جای هیچ‌گونه تعجبی نیست که استفاده از خدمات آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ می‌تواند کسب و کار شما را نجات دهد.

هرچند هنوز هم شاهد تبلیغات به روش سنتی هستیم. منظور از تبلیغات به روش سنتی این است که به عنوان مثال شرکت‌های زیادی هستند که هنوز هم برای تبلیغات از کاتالوگ‌ها، کارت‌های ویزیت و… استفاده می‌کنند. اما اکثر تبلیغات‌ به سوی دیجیتالی شدن رفته‌اند.

 همچنین گاهی مشاهده می‌کنیم که بسیاری از برندها در کنار استفاده از روش‌های سنتی در تبلیغات از روش‌های دیجیتال نیز استفاده می‌کنند. شاید می‌توان گفت درصد موفقیت و افزایش فروش آن‌ها نسبت به دیگر روش‌ها بسیار بیشتر است.

خوب است این موضوع را به شما گوشزد کنم که نباید با خود تصور کنید با دانش اندکی که درباره دیجیتال مارکتینگ و استفاده از ابزارهای دیجیتالی دارید، می‌توانید به راحتی بازاریابی دیجیتال کسب و کارتان را بر عهده بگیرید. شما حتماً باید از یک آژانس دیجیتال مارکتینگ کمک بگیرید تا تجربه، دانش و مهارت خود را در اختیارتان بگذارند و کسب و کارتان را رونق دهند.

ما نیز در نادین ایده با همه توان برای رونق کسب و کار شما، فعالیت می‌کنیم. با مشاوران آژانس دیجیتال مارکتینگ نادین ایده در تماس باشید.

آژانس دیجیتال مارکتینگ نادین ایده در این بلاگ پست تصمیم دارد ابتدا اهداف یک آژانس دیجیتال مارکتینگ را برایتان شرح دهد. سپس مزایای همکاری با آن، وظایفش و خدماتش را برایتان بازگو کند؛ اما در ابتدا به این سؤال که آژانس دیجیتال مارکتینگ چیست پاسخ خواهد داد.

 

آژانس دیجیتال مارکتینگ را بهتر بشناسیم

احتمالاً این روزها کلماتی مانند آژانس دیجیتال مارکتینگ، ، بازاریابی دیجیتال و… را بسیار شنیده‌اید. شاید برای شما هم این سؤال پیش آمده باشد که آژانس دیجیتال مارکتینگ چیست؟ ما در ادامه می‌خواهیم به همین سؤال پاسخ دهیم. پس اگر شما هم به دنبال پاسخ این سؤال هستید با ما همراه باشید.

بهتر است بگویم که تنوع وظایف و خدمات این گونه از آژانس‌ها بسیار متنوع است. ممکن است برخی از آژانس‌ها خدماتی را ارائه بدهند که دیگر آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ ،آن کارها را انجام ندادند.

 اما به طور کلی می‌توان گفت که آژانس دیجیتال مارکتینگ به مجموعه‌ای گفته می‌شود که برای بیشتر دیده شدن و رونق کسب و کار شما از روش‌های نوین بازاریابی استفاده می‌کند.

 این روش‌ها بر اساس دستگاه‌های قابل حمل و متصل به اینترنت طراحی می‌شوند تا فروش سازمان شرکت و یا کسب و کار شما را افزایش دهند.

 ناگفته نماند که امور یک  به همین جا محدود نمی‌شود و گاهی نیز ممکن است یک آژانس دیجیتال مارکتینگ از روش‌های سنتی بازاریابی برای برخی از سازمان‌های استفاده کند.

این امر به این دلیل است که با توجه به تجربه‌ای که در زمینه تبلیغات دارند متوجه این موضوع می‌شوند که تبلیغات سنتی می‌تواند در پیشبرد اهداف کاری بسیار مؤثر باشد یا خیر.

 قابل ذکر است که استفاده از آژانس دیجیتال مارکتینگ هزینه‌های بسیار پایین‌تری نسبت به استخدام ده‌ها فرد متخصص دارد. به همین دلیل استفاده از این آژانس‌ها بسیار رواج پیدا کرده است.

 البته تنها دلیل رواج استفاده از خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ کاهش هزینه نیست. بلکه دلایل بسیار دیگری نیز دارد که در ادامه آن را بررسی خواهیم کرد .

پس با توجه به توضیحات بالا دریافت نتایج بحث دیجیتال مارکتینگ نمونه به روز شده از آژانس‌های تبلیغاتی است که روش‌های نوین و امروزی را با ترکیب خلاقیت و مهارت، در خدمت فروش و شهرت بیشتر سازمان‌ها، شرکت‌ها و برندها قرار می‌دهد.

 

اهداف آژانس دیجیتال مارکتینگ چیست؟

احتمالاً با توضیحاتی که در بالا داده متوجه شدید که فعالیت اصلی آژانس دیجیتال مارکتینگ چیست. اما در ادامه می‌خواهیم اهداف اصلی یک آژانس دیجیتال مارکتینگ را برایتان نام ببریم. علاوه بر آن برایتان از اهداف آژانس دیجیتال مارکتینگ نادین ایده نیز خواهیم گفت.

همه فعالیت‌های آژانس دیجیتال مارکتینگ به دنبال رسیدن به یک هدف انجام می‌شود. آن هدف معرفی برند شماست به جامعه. این معرفی با کمک خلاقیت مهارت و تجربه و دانش انجام می‌شود که کارمندان یک آژانس دیجیتال مارکتینگ با توجه به تجربه به دست آورده‌اند.

شما باید برنامه مخصوص سازمان و یا شرکت خود را دریافت کنید. ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ نادین ایده، شرکت، سازمان، برند و یا کسب و کار شما را کاملاً آنالیز می‌کنیم و با توجه به آن به شما یک برنامه مؤثر می‌دهیم. برنامه‌ای که در آن از ابزارهای دیجیتالی استفاده شده و کسب و کار شما را نجات خواهد داد. همچنین برند شما را معروف و محبوب خواهد کرد.

 اگر بخواهیم اهداف آژانس دیجیتال مارکتینگ را به طور دقیق نام ببریم می‌توانیم آن را این‌گونه لیست کنیم:

 1. آنالیز کامل بازار هدف هر کسب و کار و مشتریان آن کسب و کار
 2. پیشبرد پروژه‌های طراحی شده به بهترین شکل ممکن
 3. طراحی و پیشنهاد خدماتی که مخصوص برند شماست
 4. بهینه کردن کمپین‌ها طبق داده‌های برای بهبود بخشیدن کمپین پیشرو
 5. به روز رسانی دائم دانش همه کارکنان و اعضای تیم خود آژانس دیجیتال مارکتینگ
 6. پیش برد کارها در بهترین بازه زمانی با کمترین هزینه ممکن
 7. برد در میان باقی رقبای موجود در میدان
 8. مشاوره دادن به صاحبان کسب و کارها و برندها

۹؛ و…

مزایای همکاری با آژانس دیجیتال مارکتینگ را بدانید.

اگر بخواهید به تنهایی کارهای تبلیغاتی کسب و کارتان را پیش ببرید مطمئن باشید علاوه بر دشواری زیادی که پیش رو خواهید داشت موفق نیز نخواهید شد.

 اما اگر به جای صرف وقت و هزینه‌های گزافی که صرف تبلیغات به طور شخصی می‌کنید، هزینه بسیار کمتری را به آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ برای همکاری بدهید مطمئناً موفق‌تر خواهید بود.

 در ادامه برخی از مزایای همکاری با آژانس‌های دیجیتال را برایتان نام می‌بریم:

 • در وقت صرفه جویی خواهد شد و می‌توانید وقت زیادی را صرف توسعه کسب و کارتان کنید.
 • هزینه تبلیغات و در نتیجه شناخته شدن کسب و کارتان کاهش پیدا می‌کند.
 • با نداشتن دانش کافی باعث انجام کارهای اشتباه و گاهاً جبران‌ناپذیری در زمینه تبلیغات خواهید شد و با کمک آژانس دیجیتال مارکتینگ از این اشتباهات جلوگیری خواهید کرد.
 • می‌توانید با کمک این آژانس‌ها مشتریان بالقوه را بیابید و آن‌ها را در نهایت به رهبران تبدیل کنید.
 • می‌توانید با کمک پیروی از روندهای پیشنهادی آژانس‌ها یک کسب و کار قدرتمند بسازید.
 • و…

 

 

وظایف آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ چیست؟

هرچقدر درون سایت‌ها و فضاهای مجازی بگردید، نمی‌توانید اطلاعات جامع و کاملاً دقیق درباره وظایف آژانس دیجیتال مارکتینگ پیدا کنید. زیرا به نظر بسیاری از افراد وظایف این آژانس‌ها کاملاً با یکدیگر متفاوت است و نمی‌توان به طور دقیق گفت که همه آن‌ها چه وظیفه به واحدی دارند.

 اما در ادامه تعداد زیادی از وظیفه‌های آن‌ها را برایتان آورده‌ایم که به شرح زیر است:

 1. بررسی بازار هدف
 2. تولید محتوای متنی تصویری و صوتی مانند مقاله از ویدیو آهنگ و…‌
 3. برآورد هزینه‌های دقیق و احتمالی تبلیغات
 4. سئو سایت
 5. مراقبت و پیشبرد شبکه‌های اجتماعی
 6. بازاریابی متقابل
 7. ایجاد کمپین‌های مختلف مانند کمپین ایمیل
 8. توسعه برند و نام تجاری کسب و کار شمال
 9. افزایش و حفظ مشتریان
 10. تبلیغات در گوگل

۱۱؛ و…

حالا با خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ آشنا شوید.

همه این مسائل را گفتیم تا به یک نتیجه کلی و موضوع اصلی این بلاگ پست برسیم. می‌خواهیم بدانیم که خدمات یک آژانس دیجیتال مارکتینگ دقیقاً چیست. خدمات یک آژانس دقیقاً همان موضوعی است که ما را برای همکاری با آن آژانس ترغیب می‌کند؛ اما این موضوعات چیست که باعث علاقه‌مند شدن ما به بازاریابی با روش‌های نوین می‌شود؟

همان‌طور که در بالا گفته شد و انتظار داریم بدانید نمی‌توان گفت که خدمات یک آژانس دیجیتال مارکتینگ چیست! چون این خدمات کاملاً متغیر است و هر یک از آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ آن را به گونه‌ای انجام می‌دهند. در ادامه این وظایف را نام می‌بریم:

 1. طراحی و توسعه وب‌سایت
 2. بهینه سازی و سئو صفحات سایت در گوگل
 3. استراتژی و پلنینگ بازاریابی دیجیتال
 4. بازاریابی محتوایی و تولید محتوا
 5. مدیریت شبکه‌های اجتماعی

اکنون درباره هر یک از آن‌ها توضیحات مختصری خواهیم داد:

 1. طراحی و توسعه وب سایت: امروزه کمتر کسب و کاری را می‌توانیم بیابیم که یک وب سایت اختصاصی نداشته باشد. این موضوع باعث می‌شود که متوجه شویم داشتن وب سایت می‌تواند کمک بسیار بزرگی به ما کند. اگر بخواهیم وب سایت را برای کسب و کارها تعریف کنیم بهتر است بگوییم وب سایت یک دریچه برای ورود کسب و کارها به دنیای دیجیتال است. ضرورت وجود یک وب سایت برای کسب و کار مانند ضرورت وجود یک شماره تلفن برای همان کسب و کار است، پس بهتر است به فکر راه اندازی آن باشید.

وب سایت برای شما می‌تواند هم مانند یک فروشگاه باشد و هم توضیحاتی تکمیلی درباره کار شما بدهد. درواقع کاربر هنگام ورود به وب سایت شما می‌تواند یک نمای کلی از کسب و کارتان را مشاهده کند که مطمئناً این امر در جذب مشتری بیشتر نیز کارساز خواهد بود.

اگر آژانس دیجیتال مارکتینگ نادین ایده را برای طراحی وب سایت خود انتخاب کنید می‌توانید به هر آنچه که به آن نیاز دارید دسترسی پیدا کنید، زیرا در نادین ایده با کمک به روزترین روش‌ها و متدها سایتتان طراحی می‌شود. بعد از طراحی سایت آموزش کامل کار با آن به شما داده می‌شود، طراحان UI و UX ما با توجه به سلیقه بی‌نظیرشان بهترین و چشم‌نوازترین طراحی را برایتان انجام می‌دهند و کاملاً نکات امنیتی در سایت شما رعایت می‌شود.

 1. بهینه سازی و سئو صفحات سایت در گوگل: اگر بخواهیم کاملاً خلاصه این مورد را توضیح دهیم می‌توانیم بگوییم سئو سایت به بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو گفته می‌شود، این امر به این معنی است که شما اطلاعات داخل وب سایتتان را بر اساس قوانینی که موتورهای جستجو تعیین کرده‌اند تغییر می‌دهید.

این بهینه سازی موجب می‌شود که سایت شما در صفحه اول گوگل مشاهده شود و در نتیجه ترافیک بیشتری دریافت کند. همچنین صد در صد این امر باعث افزایش میزان اعتماد مشتریان خواهد شد و مشتریان و خدمات گیرندگان از سایت شما افزایش پیدا خواهد کرد.

شما در آژانس دیجیتال مارکتینگ نادین ایده برای افزایش سئو سایتتان می‌توانید از خدماتی مانند بررسی فنی وب سایت، تحقیق درباره کلمات کلیدی مؤثر، لینک سازی و ارائه گزارش استفاده کنید.

 1. استراتژی و پلنینگ بازاریابی دیجیتال: برای رشد و نوآوری سازمان خود حتماً باید یک برنامه دقیق و سازماندهی شده داشته باشید. فراموش نکنید که با نداشتن یک برنامه درست هرگز پیشرفت نخواهید کرد. شما باید اطلاعات درستی از رفتار مشتریان و یا مصرف کنندگان داشته باشید. این اطلاعات می‌توانند مانند یک راهنما در فعالیت بازاریابی‌تان به شما کمک کنند.

 1. بازاریابی محتوایی و تولید محتوا: بازاریابی محتوا یکی از مهم‌ترین اوامر در تبلیغات و بازاریابی است، شما باید بر روی تولید یک محتوا با ارزش متمرکز شوید. باید به شما این اطمینان را بدهیم که در صورت بازاریابی با کمک تولید محتوا می‌توانید از افزایش مشتریان در آینده مطمئن باشید. با کمک تولید محتوا می‌توانید اطلاعات دقیقی از محصول و یا خدماتتان ارائه بدهید و آن را به خوبی معرفی کنید، این امر باعث می‌شود که مشتریانتان کاملاً با محصولات شما آشنا شوند و انتخاب درست‌تری داشته باشند.

تیم بزرگ نادین ایده فرمت‌های محتوا را این‌گونه نام می‌برد و ارائه می‌دهد: مقالات بلاگ، شرح محصولات، میکروکپی، کپشن شبکه‌های اجتماعی، فیلم برداری از رویداد و تولید ویدئو، عکاسی صنعتی، طراحی پست و شبکه‌های اجتماعی و تیزر تبلیغاتی.

 1. مدیریت شبکه‌های اجتماعی: هر چقدر نگاه کنیم هیچ چیزی را مؤثرتر از شبکه‌های اجتماعی در تبلیغات نمی‌توانیم بیابیم. زیرا اصلاً نمی‌توان از پر مخاطب بودن آن‌ها چشم‌پوشی کرد. امروزه همه افراد از جوان‌ترین تا پیرترین مردم از شبکه‌های اجتماعی استفاده می‌کنند. پس حتماً شانس افزایش مشتری با کمک این شبکه‌ها بسیار زیاد است. اگر به کمک یک آژانس دیجیتال مارکتینگ نیاز دارید حتماً از نادین ایده کمک بگیرید.

در این بلاگ پست چه گفتیم؟

ما در این بلاگ پست سعی کردیم ابتدا به این سؤال که آژانس دیجیتال مارکتینگ چیست پاسخ دهیم. بعد از آن اهداف یک آژانس دیجیتال مارکتینگ را برایتان شرح دادیم و در کنار آن از اهداف آژانس دیجیتال مارکتینگ نادین ایده نیز گفتیم. سپس مزایای همکاری با آن، وظایفش و خدماتش را برایتان بازگو کردیم. امیدواریم با مطالعه این مقاله تمام ابهاماتتان درباره این موضوع رفع شده باشد.