طراحی سایت در میرداماد                  

طراحی سایت در میرداماد                  

 

یکی از امور مهم و قابل توجه در دنیای امروزی فارغ از شیوه‌هایی که شما در دنیای حقیقی خود دارید، سرمایه گذاری در دنیای آنلاین است. برای ورود به دنیای امروزی اولین نیاز هر سازمانی طراحی سایت مرتبط با حوزه کاری است. طراحی سایت در میرداماد توسط تیم خوب آژانس دیجیتال مارکتینگ نادین ایده به‌خوبی صورت می‌گیرد. قبل از انجام طراحی سایت تیم آژانس دیجیتال مارکتینگ نادین ایده از مخاطبین خود نیاز سنجی کرده تا طراحی سایت را متناسب با نیازهای مشتریان خود ارائه دهد.

همان طور که قبل‌تر ذکر شد، طراحی سایت در آژانس دیجیتال مارکتینگ نادین ایده متناسب با نیازهای مشتریان صورت می‌گیرد که این طراحی سایت به چند بخش قابل تقسیم است. برخی از این بخش‌ها عبارت‌اند از:

  • طراحی سایت فروشگاهی
  • طراحی سایت شرکتی
  • طراحی سایت ورد پرس
  • طراحی سایت اختصاصی
  • و …

ما در ابتدا قصد داریم طراحی سایت شرکتی توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ نادین ایده را برای شما شرح دهیم.

یکی از اهداف مهمی که آژانس دیجیتال مارکتینگ نادین ایده دنبال می‌کند، طراحی سایت شرکتی همراه با ثبت جلوه‌ای زیبا و ماندگار از کسب‌وکار شما در ذهن مشتریان است.

طراحی سایت شرکتی در میرداماد به‌گونه‌ای انجام می‌گیرد که اگر مشتریان شما بدون حضور ذهن از کسب‌وکار شما در دنیای واقعی برای اولین بار از طریق وب‌سایت مناسبی که برای شما طراحی شده با شما آشنا شد با تصویری ایده آل از کسب‌وکار و نحوه ارائه‌های شما روبرو شود.

اگر مشتریان و افرادی که به سایت شما مراجعه می‌کنند در اولین بر خودشان با سایت شما، متوجه سایتی خلاق و پویا شوند تصویر ذهنی مثبتی از برند شرکت شما در ذهن آن‌ها ایجاد خواهد شد. که این تصویر مثبت باعث خواهد شد تا در ضمیر ناخود آگاهشان تأثیر گذار بوده و دید متفاوتی نسبت به شرکت و برند شما داشته باشند. این موفقیت به دست نخواهد آمد مگر با طراحی سایتی متفاوت از سوی آژانس دیجیتال مارکتینگ نادین ایده.

طراحی وب‌سایت حرفه‌ای توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ نادین ایده در میرداماد باعث خواهد شد تا شما نیز حرفه‌ای دیده شوید.

یکی از اهدافی که شرکت‌ها در شبکه‌های اجتماعی دنبال می‌کنند معرفی و بازاریابی برای محصولات شرکت است که با بهبود تعامل با مخاطبین صورت خواهد گرفت. به همین دلیل نمی‌توان بر روی شبکه‌های اجتماعی به عنوان سرمایه اصلی حساب باز کرد، سرمایه‌ای که مشتریان زیادی را همراه خود دارد. شما با داشتن یک وب‌سایت شرکتی مناسب خواهید توانست کلیه امور خود را در محیطی مناسب و به صورت آنلاین انجام دهید که این محیط به صورت حرفه‌ای توسط طراحان سایت در میرداماد صورت خواهد گرفت. یکی از مزیت‌های دیگری که یک وب‌سایت نسبت به شبکه‌های اجتماعی دارد، افزودن و گسترش امکانات است. این مزیت به شما اجازه خواهد داد تا هر آنچه نیاز دارید به آن اضافه کنید.

امکانات موردنیاز طراحی سایت شرکتی

یک سایت زمانی خوب است که امکانات زیر ساختی و بصری در کنار یکدیگر قرار گیرند. این امکانات به‌گونه‌ای هستند که باید مناسب با نیازهای شرکت مربوطه تعبیه شوند. این کار در آژانس دیجیتال مارکتینگ نادین ایده واقع در میرداماد به‌خوبی انجام می‌شود. زیرساخت مناسب یک سایت منجر به سرعت بارگذاری بالا، قابلیت توسعه، نمایش صحیح سایت در انواع دستگاه‌های متصل به اینترنت و… می‌شود. طراحی سایت در میرداماد توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ نادین ایده به‌خوبی صورت خواهد گرفت. به‌گونه‌ای که تمام امکانات موردنیاز مشتریان رفع می‌شود.

یک تجربه کاربری ایده آل با رعایت استانداردها در طراحی و برنامه‌نویسی وب‌سایت شرکتی به دست خواهد آمد. آژانس دیجیتال مارکتینگ نادین ایده همواره با فضای رقابتی دنیای مجازی آشنا بوده و سعی دارد سایت‌هایی به روز و مطابق با استانداردهای جهانی را طراحی و به مشتریان ارائه دهد.

یکی از مسائلی که در طراحی سایت‌های شرکتی مورد توجه فراوان قرار می‌گیرد، سئو است. سئو حرفه در سایت‌ها باعث خواهد شد تا کسب‌وکار شما جایگاه مناسبی را در موتورهای جست‌وجو کسب کرده و باعث رونق کار شما شود. ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ نادین ایده همواره در تلاشیم تا سایت‌های طراحی شده را ازنظر سئو نیز به بالاترین جایگاه خود رسانده تا کسب‌وکارهای شما هم مورد توجه و دیده شدن افراد قرار بگیرند.

طراحی واکنش گرا

با توجه به پیشرفت روز افزون دنیای تکنولوژی یکی از مشکلاتی که طراحان سایت با آن روبرو می‌شوند واکنش گرا بودن سایت یا نمایش صحیح در دیوایس های مختلف است. طراحی سایت واکنش گرا یکی از موارد پیش فرضی است که آژانس دیجیتال مارکتینگ نادین ایده به آن پرداخته است. طراحی سایت در میرداماد توسط تیم نادین ایده به‌گونه‌ای صورت می‌گیرد که سایت مورد نظر در تمامی دیوایس ها مورد نظر واکنش گرا بوده و بدون خطا نمایش داده شود.

طراحی اختصاصی صفحات

در طراحی سایت شرکتی نکات مهم و زیادی برای ارائه وجود دارد اما یکی دیگر از مهم‌ترین‌های آن معرفی آشکار خدمات و فعالیت‌هایی است که شرکت مربوطه ارائه می‌دهد. معرفی خدمات و فعالیت‌های شرکت‌ها با طراحی صفحات مناسبی که طراحان سایت در آژانس دیجیتال مارکتینگ نادین ایده در نظر گرفته‌اند انجام می‌شود. به عنوان مثال با تبیین درست صفحه درباره ما می‌توانید تمام اطلاعات شرکت را در قالبی درست به کاربران ارائه کنید. صفحاتی چون محصولات، مقالات، اخبار، گالری تصاویر و … نمای شرکت شما و سبک فعالیتتان را به‌خوبی به کاربران معرفی می‌کند.

طراحی صفحه تماس با ما

طراحی صفحه تماس با ما باید به نحوی صورت پذیرد که  کاربر بتواند در کوتاه‌ترین زمان و به ساده‌ترین شکل با شما ارتباط بر قرار کند. در طراحی سایت شرکتی اطلاعاتی از قبیل شماره‌های تماس، ساعت پاسخگویی، آدرس شرکت، سؤالات متداول، کروکی و … می‌تواند در این صفحه قرار گیرد. همچنین در نظر داشته باشید که طراحان سایت آژانس دیجیتال مارکتینگ نادین ایده فرم تماس با ما را به‌گونه‌ای طراحی می‌کنند که مدیر سایت بتواند پیام‌های ارسالی را از طریق ایمیل، پیامک، پیام تلگرام و … نیز مشاهده کرده و به آن‌ها پاسخ دهد.

فعالیت در شبکه‌های اجتماعی

یکی از راه‌های تأثیر گذاری در کسب‌وکارها فعالیت در شبکه‌های اجتماعی پر مخاطب است. ازاین‌رو سایت شرکتی باید به‌گونه‌ای طراحی شود که ارتباط خوبی با شبکه‌های اجتماعی شما داشته و با آن‌ها هماهنگ باشد. ازاین‌رو آژانس دیجیتال مارکتینگ نادین ایده بستری فراهم می‌کند که شبکه‌های اجتماعی مانند سربازانی در جذب مخاطب و برندینگ آنلاین برای وب‌سایت شما عمل کنند. یکی از مهم‌ترین سیستم‌ها قابلیت به اشتراک گذاری صحیح مقالات و مطالب سایت در این درگاه‌ها است.

طراحی سایت با ورد پرس

با مطالعه در فضای وب و طراحی سایت با نام ورد پرس برخورد خواهید کرد. ورد پرس سیستمی است برای مدیریت محتوا یا همان CMS متن باز. ورد پرس در سال ۲۰۰۳ با کد نویسی چند طراح سایت خلاق بازنویسی شده و شکل گرفت. با شکل گیری ورد پرس و با توجه به اینکه این CMS مورد توجه و استقبال کاربران قرار گرفت، به سرعت در فضای مجازی رشد کرد و اکنون نیز میلیون‌ها نفر در حال توسعه و افزودن امکاناتی مناسب به آن هستند.

همچنین لازم به ذکر است تا بدانید  CMS های دیگر مانند جوملا و دروپال نیز در ابتدا مسیر مشابهی را طی کردند ولی طی ۳ سال اخیر ورد پرس توانسته فاصله خود را با رقبا بیشتر کرده و امروز سهم بالایی از وب سایت‌های جهان با ورد پرس طراحی می‌شوند.

دلایل اصلی زیادی برای رشد چشم گیر طراحی سایت با ورد پرس وجود دارد که به برخی از آن‌ها اشاره خواهیم کرد: پنل مدیریت آسان، قابلیت قالب و افزونه نویسی، هسته قدرتمند و به‌روزرسانی مستمر، دسترسی به منابع آموزشی زیاد، همخوانی کامل با استانداردهای سئو و … . ما در این مقاله سعی داریم تا مهم‌ترین دلایل انتخاب این سیستم مدیریت محتوا از طرف آژانس دیجیتال مارکتینگ نادین ایده را را بررسی کنیم.

طراحی سایت در میرداماد                  

چرا طراحی سایت با ورد پرس؟

آژانس دیجیتال مارکتینگ نادین ایده یکی از شرکت‌های طراحی سایت در میرداماد است که چند سالی است در این زمینه فعالیت دارد. آژانس دیجیتال مارکتینگ نادین ایده از روزهای اول آغاز به کار خود سایت‌های اکثر مشتریان خود را با ورد پرس طراحی کرده و در ادامه قصد داریم برخی از دلایل این انتخاب‌ها را برای شما شرح دهیم:

پنل کاربری استاندارد و آسان ورد پرس

یکی از مهم‌ترین فاکتورها در انتخاب سیستم مدیریت محتوا، نحوه مدیریت اطلاعات و بخش‌های مختلف سایت است. ورد پرس این مزیت را در خود به‌خوبی جای‌داده است. ورد پرس در مقایسه با رقبای خود از یک پنل مدیریت کاملاً استاندارد و آسان بهره می‌برد که برای موبایل و تبلت نیز بهینه‌سازی شده است. همچنین نرم‌افزار اندروید و ios نیز برای مدیریت سایت‌های ورد پرس در دسترس است که کار مدیر وب‌سایت را بسیار ساده خواهد کرد.

علاوه بر موارد ذکرشده در بالا، پنل مدیریت ورد پرس همانند سایر بخش‌های آن قابل ارتقا خواهد بود و امکانات جدیدی را در خود جای خواهد داد. این مسائل به‌طورکلی باعث خواهند شد تا مدیریت محتوا در ورد پرس راحت‌تر بوده و بخش‌های جدیدی در آن ایجاد شود. لازم است بدانید تا پروژه‌هایی که توسط طراحان سایت آژانس دیجیتال مارکتینگ نادین ایده صورت می‌گیرد از یک پنل مدیریتی ارتقا یافته و کارآمد بهره‌مند هستند که امکانات بسیار فراتر از هسته اولیه ورد پرس است.

پیاده‌سازی بر بستر PHP و MySQL

محبوب‌ترین زبان برنامه‌نویسی در بین طراحان سایت زبان PHP است. طبق گزارشی که سایت w3techs در نوامبر سال ۲۰۱۷ منتشر کرد، نزدیک به ۸۳ درصد سایت‌های جهان از این زبان برای پیاده‌سازی هسته سایت خود بهره برده‌اند. یکی از مزیت‌های ورد پرس این است که سیستم‌های مدیریت محتوا در این CMS  بر پایه PHP کد نویسی شده‌اند و به همین دلیل انعطاف‌پذیری و قابلیت ارتقای بالایی را در خود جای‌داده‌اند.

همچنین لازم به ذکر است تا بدانید ورد پرس قابلیت افزودن افزونه‌ها و قالب‌های گوناگون را در خود دارد. این امر موجب شده است تا همواره کد نویسان زیادی در سرتاسر دنیا مشغول تهیه کردن امکانات و قالب‌های جدید برای این CMS باشند. طراحی سایت در میرداماد توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ نادین ایده نیز بر اساس افزونه‌ها و قابلیت‌های جدیدی که در دنیای طراحی سایت ارائه‌شده است صورت می‌گیرد.

درواقع به‌طورکلی هر قابلیتی که در طراحی سایت‌های خود اعم از شرکتی یا فروشگاه اینترنتی نیاز دارید در قالب افزونه‌هایی برای ورد پرس موجود بوده و هزینه تهیه این افزونه‌ها در مقایسه با کارایی‌شان بسیار پایین‌تر ازآنچه شما تصور می‌کنید خواهد بود. اما نکته مهمی که می‌توان به آن اشاره کرد این است که باوجوداین گستردگی از افزونه و قالب به ما نشان می‌دهد که عملاً هر امکانی را می‌توان بر بستر ورد پرس طراحی و پیاده‌سازی نمود.

تطابق طراحی سایت با ورد پرس با استانداردهای سئو

یکی از دلایل محبوبیت ورد پرس در بین مشتریان و طراحان سایت سازگاری و تطابق با استانداردهای سئو است که باعث شده تا کاربران به این باور برسند که سایت‌هایی که طراحی ورد پرس دارند در نتایج گوگل جایگاه مناسبی را کسب می‌کنند. البته لازم است بدانید که این موضوع در بخش‌هایی مانند تعریف آدرس‌دهی صفحات و ساختار هدر صفحه به هسته ورد پرس مربوط می‌شود اما در بیشتر موارد خروجی صفحات و محتوای آن‌ها توسط طراح سایت ورد پرس و مدیر محتوای سایت تولید می‌شود که البته نقش مهمی در سئو و کسب جایگاه خواهند داشت.

آژانس دیجیتال مارکتینگ نادین ایده دانش و تجربه بسیار خوبی در طراحی و کد نویسی صفحات وب متناسب با استانداردهای سئو داشته و از همان آغاز فرآیند طراحی سایت با ورد پرس به استراتژی محتوایی، استانداردهای کد نویسی، سرعت‌بالای صفحات و بهینه بودن برای موبایل (ریسپانسیو) توجهی ویژه می‌کند. افراد متخصص سئو در آژانس دیجیتال مارکتینگ نادین ایده در تلاش هستند تا با استفاده از بروزترین و مناسب‌ترین شیوه‌ها در به‌کارگیری سئو، رتبه‌ای مناسب با کسب‌وکار شمارا در موتورهای جست‌وجو کسب نمایند.

این امر موجب خواهد شد، خروجی سایت در کنار زیبایی از کارایی بالایی برخوردار بوده و عموم مشتریان آژانس دیجیتال مارکتینگ نادین ایده در چند ماه اول فعالیت خود در فضای اینترنت موفقیت‌های چشمگیری درزمینهٔ سئو نیز کسب کنند.

امنیت ورد پرس سمت کاربر

اولین مکانی که به امنیت موردقبول نیاز دارد، کاربر یا مدیر سایت است. چراکه همواره افراد بسیاری هستند که اکانت ایمیل و یا شبکه‌های اجتماعی آن‌ها هک خواهد شد. اما به یاد داشته باشید که این موضوع به معنی امنیت پایین شبکه‌های اجتماعی و یا شبکه‌های ایمیلی نخواهد بود، بلکه به دلیل رعایت نکردن نکات امنیتی توسط کاربران است. کاربران باید توجه داشته باشند تا در فضای مجازی همواره از رمزهای قوی استفاده نمونه و یا تلاش داشته باشند تا رمزهای خود را در اختیار دیگران قرار ندهند.

در ادامه قصد داریم برخی از رایج‌ترین رمزهای عبور در سال ۲۰۱۶ را برای شما بیان کنیم: این رمزها شامل ۱۲۳۴۵،    ,qwerty111111   هستند. این در حالی است که این رمزها برای کاربران شناخته‌شده بوده و اگر این رمزها را به ۲۵ عبارت پرکاربرد دیگر اضافه کنیم بیش از نیمی از کاربران اینترنت را در بر خواهد گرفت.

البته لازم به ذکر است که این مشکل از سمت CMS ورد پرس حل‌شده و با ارتقای برخی از حفره‌های امنیتی فقط امکان استفاده از رمزهای قوی به مدیران و کاربران داده خواهد شد. این در حالی است که علاوه بر این موارد اگر کاربری رمز عبور خود را ۳ مرتبه نادرست وارد کند، از سمت سیستم مسدود شده و اجازه فعالیت نخواهد داشت به مدت یک ساعت. این امر باعث شده تا هکرها از ربات‌های رمز یاب برای ورد پرس استفاده نکنند.

همچنین لازم است تا بدانید آژانس دیجیتال مارکتینگ نادین ایده نیز در پشتیبانی امنیت نیز فعال بوده و طراحی سایت در میرداماد را با دقت هرچه‌تمام‌تر انجام می‌دهد تا مشتریان از انتخاب خود راضی و خشنود باشند.

امنیت ورد پرس در هسته

ورد پرس محصولی است که یک جامعه چند میلیون نفری را در بر خواهد گرفت.  شکاف‌های امنیتی در آن باعث خواهد شد تا چندین میلیون کاربر که عضو این خانواده بزرگ هستند درگیر شده و با خیال راحت به ادامه کسب‌وکار خود نپردازند. این موارد باعث شده است تا هسته‌های مرکزی ورد پرس همواره در حال بروز رسانی بوده و ازنظر امنیتی روزبه‌روز ارتقا پیدا کنند. بنابراین ما به شما این امنیت خاطر را خواهیم داد که اگر شما با آپدیت‌هایی که از سمت سرورهای ورد پرس برای عموم عرضه می‌شود پیشروی کنید برای شما تهدیدی از سمت هکرها وجود نخواهد داشت. همچنین جالب است بدانید بیشتر کاربرانی که با مشکل هک در طراحی سایت با ورد پرس مواجه می‌شوند حداقل یک سال از آخرین به‌روزرسانی هسته آن‌ها می‌گذرد.

طراحی سایت فروشگاهی

یک فروشگاه اینترنتی عالی، یک فروش عالی

با توجه به اینکه روزبه‌روز دنیای دیجیتال و اینترنت در حال پیشرفت است، بستر خرید اینترنتی نیز باید برای مشتریان فراهم شود. چراکه مشتریان نیز با پیشرفت تکنولوژی پیشرفت کرده و بسیاری از کارهای خود ازجمله خریدهایشان را از طریق اینترنت انجام می‌دهند. برای قلمداد کردن یک سایت فروشگاهی خوب عوامل زیادی دخیل هستند. طراحی سایت‌های فروشگاهی باید به‌گونه‌ای باشد که حس امنیت را در خریدار ایجاد کرده تا باعث شود به یک مشتری دائمی تبدیل شود. آژانس دیجیتال مارکتینگ نادین ایده نیز در تلاش است تا همواره بهترین خدمات را در این زمینه ارائه دهد. همچنین طراحی سایت در میرداماد نیز توسط بهترین طراحان موجود در این شرکت صورت می‌گیرد.

به یاد داشته باشید که همیشه اولین مراجعه مشتری به فروشگاه و همچنین نحوه برخورد و استقبال فروشنده، باعث خواهد شد تا خریدار تصمیم نهایی را در خرید خود بگیرد؛ این نکته در مورد یک فروشگاه آنلاین نیز صدق می‌کند. سایت‌های آنلاین فروشگاهی باید بر اساس عناصر مناسب بصری و استراتژی‌های فروش که توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ نادین ایده ارائه می‌شود طراحی شوند.

نادین ایده، از سلیقه خریداران آنلاین آگاه است.

آژانس دیجیتال مارکتینگ نادین ایده همواره از متدهای طراحی سایت فروشگاهی آگاهی کافی داشته و با تمام جنبه‌ها و چالش‌های ممکن آشنا است. در آژانس دیجیتال مارکتینگ نادین ایده به دلیل تجربه چندین ساله درزمینهٔ طراحی سایت باعث شده است تا همواره افراد زیادی به ما اعتماد کرده و ما نیز جواب این اعتمادها را داده‌ایم. در تیم نادین ایده همواره افرادی وجود دارند که با آنالیز دقیق سایت‌های فروشگاهی و آگاهی‌بخشی‌های کافی به مشتریان خواهان طراحی بهترین سایت برای این افراد هستند، چراکه موفقیت این افراد در کسب‌وکار برای ما نیز مهم بوده و یک تجربه عالی تلقی خواهد شد.

آژانس دیجیتال مارکتینگ نادین ایده در طی جلساتی که با شما می‌گذارد سعی بر این دارد تا همواره با آنالیز دقیق تمام جوانب بهترین ورودی را برای سایت شما کسب نماید. اولین نقطه تماس مشتری با شما وب‌سایت شما خواهد بود. بنابراین می‌بایست که تمرکزی کامل در این زمینه داشته باشید تا ضمن تثبیت برند کسب‌وکارتان، کیفیت را به کاربر القا کرده و آن‌ها را به مشتریانی دائمی تبدیل کنید. البته موفقیت کامل در این مسیر نیازمند استفاده از تکنیک‌های مختلفی است.  این امر در تخصص آژانس دیجیتال مارکتینگ نادین ایده است. ازاین‌رو برای شما مسیر روشن و هدفمندی را در دنیای آنلاین ترسیم خواهیم کرد.

با توجه به مواردی که قبل‌تر ذکر شد، سایت‌های فروشگاهی با سرعتی چندین برابر گذشته در حال رشد هستند. ازاین‌رو برخی از استانداردها همانند UI, UX  هم باید با پیشرفت این صنعت پیشرفت کنند. آژانس دیجیتال مارکتینگ نادین ایده نیز باتجربه‌ای که در این زمینه دارد همواره در تلاش است، تا جدیدترین امکاناتی که باعث فروش بیشتر از طریق سایت می‌شوند را در اختیار کاربران و مصرف‌کنندگان قرار دهد.

همان‌طور که ذکر شد طراحی سایت فروشگاهی امکانات موردنیاز خود را می‌خواهد. برخی از این امکانات عبارت‌اند از:

پروموشن ها در صفحه اول، محصولات مرتبط و پیشنهادی، قابلیت جستجو و فیلتر کردن محصولات، جزئیات محصولات، روش‌های پرداخت متنوع، نظرات کاربران، سبد خرید داینامیک، گزینه‌های نحوه ارسال و …..

طراحی سایت توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ نادین ایده

طراحی سایت در میرداماد توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ نادین ایده درزمینهٔ مختلفی ازجمله زمینه‌های ذکرشده در بالا صورت می‌پذیرد. این در حالی است که در این آژانس خدمات دیگری همچون سئو محتوا و بهینه‌سازی، در نظر گرفتن معیارها و متدهای روز دنیا در طراحی سایت برای کسب نتایج بهتر در موتورهای جست‌وجو صورت می‌گیرد. تیم ما همواره در تلاش است تا مشتریان خود را راضی نگه‌داشته و بهترین و بروزترین امکانات را در اختیار آن‌ها قرار دهد.

 

برای مشاوره می‌توانید با شماره ۰۲۱۲۶۷۰۹۹۰۵ تماس بگیرید